Prof. Dr. Baybars Veznedaroğlu


baybars-veznedaroglu

Psikiyatrist  Baybars VEZNEDAROĞLU,  İzmir’de doğdu.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra psikiyatri ihtisasını aynı üniversitede Psikiyatri Anabilim Dalı’nda tamamladı ve 1995 yılında Psikiyatri Uzmanı oldu.

Baybars VEZNEDAROĞLU, halen Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Bölümü’nde profesör öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Çeşitli konularda bilimsel araştırmalar yapmayı ve dersler vermeyi sürdürmektedir.

Baybars VEZNEDAROĞLU’nun ulusal ve uluslararası alanda pek çok bilimsel yayını ve ulusal ve uluslararası katılımlı kongre düzenleme ve bilim kurulu üyelikleri bulunmaktadır.

Depresyon, bipolar bozukluk, panik atak, obsesif kompulsif bozukluk, yaygın anksiyete bozukluğu, şizofreni ve diğer psikotik bozukluklar, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, otistik bozukluk, kognitif bozukluklar (Alzheimer), uyku bozuklukları, madde-alkol bağımlılıkları gibi psikiyatrik hastalıklar çalışma alanlarından bazılarını oluşturmaktadır.

Baybars VEZNEDAROĞLU özel muayenehanesinde psikiyatrik-psikolojik sorunlara yönelik psikiyatrik tedavi ve psikolojik destek gerektiren durumlarda hizmet vermektedir.

RANDEVU TALEBİ

* Lütfen form alanlarını giriniz, bilgileriniz gizli tutulmaktadır.